Darujletbalonom.sk

DARUJTE SVOJIM BLÍZKYM, NAJKRAJŠÍ DARČEK,

ZÁŽITOK NA CELÝ ŽIVOT ...

O spoločnosti

Daruj Let Balónom, s.r.o. - priamy prevázdkovateť letov teplovzdušnými balónmi

- vykonávame pasažiérske aj súkromné vyhliadkové lety balónmi počas celého roka na území západného a stredného Slovenska vo vybraných oblastiach. Lety môžete zakúpiť formou darčekových poukazov v exkluzívnom balení s menom a venovaním
- poskytujeme kompletný servis pre prevádzku reklamných balónov.

Náš tým tvoria profesionálni piloti a  inštruktor pilotov balónového lietania, ktorí lietajú od malička a lietanie majú „v krvi“ a je nielen ich hobby, ale i vášňou. Začínali sme ako leteckí modelári kde sme dosahovali úspechy na celoslovenskej úrovni, neskôr sme sa venovali paraglidingu, motorovému paraglidingu, závesnému lietaniu na rogale, no našou najväčšou vášňou sa stali práve balóny, na ktoré sa špecializujeme. Balónové lietanie nás očarilo svojou krásou a ľahkosťou - ako sa balóny vznášajú po oblohe.


Máme 10 ročné skúsenosti s lietaním na balónoch na celom Slovensku a Českej republike od Košíc, cez Vysoké Tatry, Žilinu, Bratislavu, Brno, Český Ráj až po Plzeň.

Taktiež máme skúsenosti s preletmi Vysokých Tatier a iných náročnejších terénov, organizovaním Balónových festivalov v Senci, natáčaním rôznych televíznych spotov,  reportáží a fotografovaním pre rôzne časopisy. Robíme aj reklamné lety a ukotvené lietanie s balónom na veľkých akciách (napr. firemné dni či oslavy obcí).

Lety balónmi vykonávame podľa leteckých predpisov a vždy s najvyšším ohľadom na bezpečnosť. Samozrejmosťou je poistenie pasažierov a poistenie voči škodám spôsobených leteckou prevádzkou tretím osobám. Naše balóny aj piloti absolvujú každý rok všetky potrebné preskúšania k zachovaniu letovej spôsobilosti pod dohľadom leteckého úradu SR pre zaistenie kvality a bezpečnosti, ktorá v letectve podlieha veľmi dôkladnej kontrole ustanovenej priamo leteckými predpismi a aj práve preto je letecká preprava najbezpečnejšou dopravou vôbec. Všetky potrebné dokumenty k prevádzke nájdete v sekcii certifikáty.

Lucia a Martin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Naši piloti Roman Serbinčík a Anton Gura sa stali majstrami Slovenska 2016 v balónovom lietaní

Majstri Slovenska 2016 v balonovom lietani